Střednědobá spolupráce (30h)

události na Facebooku

Střednědobá spolupráce je skvělou volbou pro otestování mých schopností v rámci Facebook ads.

V rozsahu 30h provedu rozbor stávajících kampaní (jedná-li se o prvospolupráci), dle oboru podnikání pak provedu analýzu chování zákazníků na webu, v rámci funnelu a provedu rešerži skladby zákazníků včetně základního sociodemografického rozpadu. Výstupem by měl být kompaktní celek, na kterém lze postavit přípravu výkonnostních kampaní na Facebooku. Maximální doba přípravy a analýzy by neměla překročit 4h.

Jedná-li se o úplně prvotní vstup do reklam na Facebooku, v ceně střednědobé spolupráce je samozřejmě pomoc s nastavením všech nezbytností, které k tomu patří (Business Manager, Facebook pixel, pomoc s instalací Facebook událostí na webu, nastavení plateb a fakturace aj.).

Předplacený balíček služeb v rozsahu 30 hodin za zvýhodněnou cenu 27 000 Kč můžete čerpat neomezeně nicméně nevyčerpané hodiny z balíčku po 365 dnech od objednání zanikají.

Pokud vám objem 30h práce nevyhovuje, můžete si vybrat některý jiný objemový balíček služeb případně se můžeme domluvit na individuálním řešení spolupráce.

Jak vám mohu pomoct?

Máte-li k poskytovaným službám dotaz, neváhejte mě kontaktovat.

Máte zájem o spolupráci?