Služby

Online marketingové služby

Poskytuji profesionální online marketingové služby. Vyberte si některý z mých cenových balíčků nebo mě kontaktujte v případě zájmu o jiný typ spolupráce.

Školení Facebook reklam

Čas od času pořádám školení Facebook reklam pro veřejnost nebo vysílám odborné webináře. Mrkněte na aktuálně vypsané kurzy.

Střednědobá spolupráce (30h)

Střednědobá spolupráce je skvělou volbou pro otestování mých schopností v rámci Facebook ads. V rozsahu 30h provedu rozbor stávajících kampaní a analýzu chování zákazníků na webu či v rámci funnelu (jedná-li se o prvospolupráci). Jedná-li se o úplně prvotní vstup do reklam na Facebooku, v ceně je samozřejmě pomoc s nastavením všech nezbytností, které k tomu patří (Business Manager, Facebook pixel, pomoc s instalací Facebook událostí na webu, nastavení plateb a fakturace aj.).

Audit stávajících kampaní

Audit vám dá nezávislý pohled na probíhající kampaně na Facebooku. Zjistíte tak velmi rychle proč některé kampaně nefungují tak, jak si představujete či kde vám utíkají příležitosti.

Jednorázová spolupráce (1h)

Pokud potřebujete pomoc s nějakou záležitostí, se kterou si nevíte rady nebo jen chcete něco zkonzultovat a dostat tak jiný pohled na věc, jednorázová spolupráce je ta pravá.

Krátkodobá spolupráce (10h)

V rámci deseti hodin poskytnu svoje znalosti od základního nastavení Facebook reklam přes analýzu až po testování a report kampaní. Spolupráce je jednoduchá – sdělíte mi vaše potřeby a přání. Následně se domluvíme na formě a rozsahu spolupráce

Kompletní správa

Zjistím vaše potřeby, nastavíme si systém spolupráce a ohodnocení. Nacenění je v tomto případě individuální.

Jak vám mohu pomoct?

Máte-li k poskytovaným službám dotaz, neváhejte mě kontaktovat.

Máte nějaké dotazy?